Виїзні практичні та лабораторні заняття студентів групи ЦБ-18-1 з дисципліни «Пожежна безпека виробництв» на 2 ДПРЗ Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС

Продовжується співпраця кафедри ОПЦПБ КрНУ з Кременчуцьким МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області, в рамках якої 12.03.2020 року на базі другої частини державного пожежно-рятувального загіну Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС, асистентом кафедри Бредун Ю.М. та інспектором відділу цивільного захисту Сахно Ю.П. були проведені перші  три заняття для студентів КрНУ спеціальності «Цивільна безпека» з циклу практичної підготовки із навчальної дисципліни  «Пожежна безпека виробництв».

Undefined
Теги: 

Відкриті заняття з Цивільної безпеки в коледжах регіона

23-го жовтня 2019 року в Політехнічному коледжі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у м. Горішні Плавні викладачі кафедри, 5-го листопаду в Вищому професійному училище № 7 м. Кременчука, доценті Губачов О.І та Рєзнік Д.В., провели відкрите заняття з охорони праці для студентів 4-го курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Undefined
Теги: 

Вітаємо студентку групи ЦБ-16-1 Гладку Олену Михайлівну з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

ВІТАЄМО

студентку групи ЦБ-16-1 кафедри Охорони праці, цивільної та промислової безпеки Гладку Олену Михайлівну з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Цивільний захист» (Національний авіаційний університет (21-22 березня 2019 р. м. Київ)

Undefined
Теги: