Проєкт стратегії розвитку кафедри ЦБОПГЗ

На засіданні кафедри Цивільної безпеки, охорони праці, геодезії та землеустрою було схвалено проєкт стратегії розвитку кафедри на 2021-2026 роки. 

Документ для завантаження та ознайомлення доступний за посиланням.

Українська

Вітаємо випускників кафедри ОПЦПБ!

Вітаємо наших випускників з успішним складанням державного іспиту!

Вітальне слово та найкращі побажання студенти отримали від голови ДЕК Геращенка С.М. (начальника Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області).

Колектив кафедри бажає Вам шановні випускники міцного здоров’я, найшвидшого працевлаштування та кар’єрного зростання!

Невизначено

Робоча зустріч науково-педагогічних працівників КрНУ з начальником Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області

16 червня 2021 відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників Кременчуцького національного університету з начальником Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області полковником Геращенко Сергієм Миколайовичем. В рамках зустрічі було обговорено проєкт оновленої освітньо-професійної програми зі спеціальності 263 Цивільна безпека. Після конструктивної роботи над ОПП завідувач кафедри професор Сукач С.В.

Невизначено
Теги: 

На кафедрі ОПЦПБ відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами

2 червня на кафедрі ОПЦПБ відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами, представниками незалежних кременчуцьких ЗМІ та нашими партнерами із Польщі ( Вища школа менеджменту охорони праці у Катовіце). В рамках зустрічі було обговорено сучасний стан галузі, перспективи працевлаштування випускників КрНУ за спеціальністю 263 та можливість подвійного дипломування. Представник стейкхолдерів-роботодавців Гринюк Віталій (Управління Держпраці у Полтавській області) дав позитивну оцінку рівню забезпечення якості освіти на освітній програмі «Цивільна безпека».

Невизначено

Перші відгуки про проведення міжнародного конкурсу студентських робіт

28 травня 2021 на базі кафедри ОПЦПБ відбувся міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Ми отримали подяку від наших польських ЗВО партнерів за вивисокий рівень організації та проведення такого заходу. Нагадаємо, що Adam Janecki зайняв призове місце і був відзначений дипломом та нагородами WSZOP.

За посиланням ви зможете ознайомитися зі статею на сайті WSZOP про цю подію: https://wszop.edu.pl/nasz-student-wicemistrzem/

Невизначено
Теги: 

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 263 «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА»

28 травня 2021 року відбулася підсумкова конференція міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 263 Цивільна безпека. Слід відзначити, що такий захід відбувався вперше в стінах КрНУ. До участі у конкурсі долучилося 85 студентів, які представили 52 роботи.  Спеціальність була представлена у 3 секціях: охорони праці, цивільної безпеки, а також техногенної безпеки. Загалом, свої роботи представили 14 закладів вищої освіти України та 7 іноземних з 5 країн Європи та світу.

Невизначено
Теги: 

Візит викладачів кафедри ОПЦПБ до ГУ ДСНС України у Полтавський області

Викладачі кафедри ОПЦПБ були запрошені до ГУ ДСНС України у Полтавській області для отримання посвідчень членів ГО «Асоціації цивільного захисту».

Невизначено

Підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 263 "Цивільна безпека (Охорона праці)"

Вітаємо студенток кафедри ОПЦПБ з успішним виступом на підсумковій конференції 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності 263 «Цивільна безпека (Охорона праці)», який проходив на базі  Харківського національного автомобільно-дорожнього  університету. У 2021 році на конкурс було подано 93 роботи (160 учасників) з 35 закладів вищої освіти. На підсумкові конференції  15 квітня взяли участь  40 здобувачів.

Невизначено
Теги: 

Сторінки