Перші відгуки про проведення міжнародного конкурсу студентських робіт

28 травня 2021 на базі кафедри ОПЦПБ відбувся міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Ми отримали подяку від наших польських ЗВО партнерів за вивисокий рівень організації та проведення такого заходу. Нагадаємо, що Adam Janecki зайняв призове місце і був відзначений дипломом та нагородами WSZOP.

За посиланням ви зможете ознайомитися зі статею на сайті WSZOP про цю подію: https://wszop.edu.pl/nasz-student-wicemistrzem/

Невизначено
Теги: 

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 263 «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА»

28 травня 2021 року відбулася підсумкова конференція міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 263 Цивільна безпека. Слід відзначити, що такий захід відбувався вперше в стінах КрНУ. До участі у конкурсі долучилося 85 студентів, які представили 52 роботи.  Спеціальність була представлена у 3 секціях: охорони праці, цивільної безпеки, а також техногенної безпеки. Загалом, свої роботи представили 14 закладів вищої освіти України та 7 іноземних з 5 країн Європи та світу.

Невизначено
Теги: 

Візит викладачів кафедри ОПЦПБ до ГУ ДСНС України у Полтавський області

Викладачі кафедри ОПЦПБ були запрошені до ГУ ДСНС України у Полтавській області для отримання посвідчень членів ГО «Асоціації цивільного захисту».

Невизначено

Підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 263 "Цивільна безпека (Охорона праці)"

Вітаємо студенток кафедри ОПЦПБ з успішним виступом на підсумковій конференції 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності 263 «Цивільна безпека (Охорона праці)», який проходив на базі  Харківського національного автомобільно-дорожнього  університету. У 2021 році на конкурс було подано 93 роботи (160 учасників) з 35 закладів вищої освіти. На підсумкові конференції  15 квітня взяли участь  40 здобувачів.

Невизначено
Теги: 

Виїзне практичне заняття групи ЦБ-17-1

16 лютого в академічної групи ЦБ-17-1 було виїзне практичне заняття з предмету "Організація наглядової діяльності в галузі охорони праці". Разом з лектором Цибульник Нінель Несторівною група брала участь в прийнятті пожежної сигналізації, що була встановлена в гуртожитках №1 і №3.

Українська

Використання сучасних технологій у навчанні з дисципліни "Медицина надзвичайних ситуацій та катастроф"

Сьогодні на практичному занятті з дисципліни "Медицина надзвичайних ситуацій та катастроф" для групи ЦБс-20-1 викладачка кафедри Ольга Олександрівна Ченчева розповіла та на практиці показала на тренувальному манекені нового покоління як правильно проводити реанімаційні дії потерпілому. Кожен студент повинен був власноруч провести реаніаційні дії для отримання оцінки за практичне заняття.

 

Невизначено

Профорієнтаційна лекція для учнів Кременчуцького ВПУ № 7

11.02.21 в Кременчуцькоу ВПУ №7  викладачами  кафедри ОПЦПБ Сукачем С.В., Рєзніком Д.В.,Ченчевою О.А. та студентами що закінчили данний навчальний заклад для учнів 3го та  4го курсів різних напрявів провели профорієнтаційну лекцію. В ході якої Рєзнік Д.В. як відповідальний секретар приймальної комісії розповів про університет, особливості вступу та спеціальностей за якими навчаються в КрНУ. Сукач С.В.

Невизначено

Профорієнтаційна лекція для студентів коледжу КрНУ

Сьогодні  10.02.21 в коледжі КрНУ викладачами кафедри ОПЦПБ Рєзніком Д.В. та Ченчевою О.А. для студентів 2го курсу проведено профорієнтаційну лекцію. В ході якої Рєзнік Д.В. як відповідальний секретар приймальної комісії розповів про університет, особливості вступу та спеціальностей за якими навчаються в КрНУ. Ченчева О.А. в свою чергу провела інструктаж з надання першої допомоги на спеціальному навчальному маненекені, аналогів якому в навчальних закладів Кременчука немає, та розповіла про спеціальність 263 - Цивільна безпека.

Українська

Сторінки