Додати новий коментар

Навчання з пожежної безпеки представниками Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області

На виконання Правил пожежної безпеки та з метою підвищення поінформованості у питаннях пожежної профілактики 8 листопада відділом  з охорони праці на чолі з старшим викладачем Цибульник Н.Н. та представниками Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області для студентів кафедри ОПЦПБ Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського організовано проведення інструктажу та спеціального навчання з пожежної безпеки. Метою цього заходу було навчити правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Студенти закріпили знання із закономірностей розвитку і поширення пожежі, основних способів припинення горіння, обов’язками та дій у разі пожежі, типів вогнегасників та особливостей їх експлуатації. Особливу увагу працівники ДСНСУ приділи питанню правильної та швидкої евакуації. Учасники заходу тренувались ліквідовувати умовну пожежу за допомогою засобів пожежогасіння.

Тож, підводячи підсумок проведеного, зроблено висновок, що такі практичні заняття вкрай необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення надзвичайних подій.

Українська
Теги: