Евакуювали студентів і викладачів із Кременчуцького національного університету- умовну пожежу загасили за 4 хвилини

Сьогодні у Кременчуці проходили спільні навчання оперативних служб міста щодо гасіння умовної пожежі. Як пояснила прес-секретар Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС Ірина Сушко, згідно із поставленим завданням умовна пожежа виникла на першому поверсі одного із корпусів Кременчуцького національного університету імені Остроградського. Із приміщення було евакуйовано усіх студентів і викладачів. Також є троє "потерпілих". Їх рятувальники передали медикам "швидкої допомоги". Далі розгорнули обладнання і почали гасити умовну пожежу.Було задіяно чотири пожежні автівки, на місці був розрнутий штаб. Ірина Сушко акцентувала, що рятувальники працювали у захисному спорядженні, бо за умовами навчань було сильне задимлення.