Колектив кафедри щиро вітає Рєзніка Дмитра Володимировича з захистом кандидатської дисертації

30.11.18 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.05 Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» відбувся захист кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.26.01 – охорона праці на тему: «Нормалізація рівнів магнітних полів на робочих місцях випробувальних дільниць електроремонтних цехів».

Колектив кафедри охорони праці, цивільної та промислової безпеки вітає дисертанта з успішним захистом.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впроваджувати знання, отримані під час написання дисертації, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин.