На Харківщині відбувся Круглий стіл за участю представників закладів вищої освіти України та навчальних центрів, які здійснюють навчання з питань охорони праці

Представники кафедри Охорони праці, цивільної та промислової безпеки взяли участь у круглому столу за участю представників закладів вищої освіти України та навчальних центрів, які здійснюють навчання з питань охорони праці. Круглий стіл відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова 09 квітня 2019 року у м. Харкові, у якому прийняли участь: директор Державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держпраці» В’ячеслав Субботін, начальник відділу з питань охорони праці Департаменту з питань праці Держпраці Наталія Віжул, директор Державної установи «Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці» Ярослав Сторож,  представники Асоціації підприємств та навчальних центрів у сфері охорони, безпеки та гігієни праці, представники шістнадцяти закладів вищої освіти України з семи регіонів, члени комісій з перевірки знань з питань охорони праці Головного управління Держпраці у Харківській області та керівники і викладачі двадцяти п’яти навчальних центрів.