Науково-методичний семінар на тему «Нормалізація рівнів магнітних полів на робочих місцях випробувальних дільниць електроремонтних цехів»

7 листопада на кафедрі «Охорона праці, цивільна та промислова безпека» було проведено науково-методичний семінар на тему «Нормалізація рівнів магнітних полів на робочих місцях випробувальних дільниць електроремонтних цехів», доповідач ст. викладач кафедри Рєзнік Дмитро Володимирович.

Актуальність наукового напряму досліджень обумовлена тім, що працівники підпадають під дію наднормових рівнів магнітних полів промислової частоти, що призводить до негативного впливу на їх стан здоров’я. Тому розробка та впровадження організаційно-технічних заходів із захисту працівників енергетичної та електротехнічної промисловості України від негативної дії магнітних полів (МП) є пріоритетним завданням охорони праці (ОП).

Крім того використання запропонованого доповідачем математичного апарат ідентифікації електромагнітних параметрів АД та його МП у випадках зміни режимів навантаження, довготривалої експлуатації чи ремонту, дозволило б оперативно контролювати рівень магнітної обстановки та своєчасно вживати заходи з її нормалізації.