Особливості прийому 2017

Завантажити Особливості прийому 2017 Download

Особливості прийому до ВНЗ на 2017 рік

1. Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів з 29 червня по 18:00 25 липня, а прийом заяв від абітурієнтів виключно в електронному вигляді - з 12 липня по 18:00 26 липня (20 липня для абітурієнтів, яким необхідно здавати вступні екзамени та творчі конкурси).

2. Рейтинговий список вступників на основі сертифікатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів, із зазначенням рекомендованих до зарахування абітурієнтів, буде оприлюднений не пізніше 12.00 години 5 серпня.

3. Вступники, які отримають рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця за державним замовленням до 18.00 години 9 серпня, на місця за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 14 серпня.

4. Зарахування вступників за державним замовленням відбудеться не пізніше 12.00 години 10 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 15 серпня.

5. Вступники зможуть подати не більше дев’яти заяв до вищих навчальних закладів та не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на небюджетні конкурсні пропозиції обмежуватись не буде.

6. Заява в електронній формі подаватиметься вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн.

7. Передбачається, що вступники матимуть право до моменту закінчення прийняття документів на навчання подати заяву в електронному вигляді про скасування поданої заяви, але без права подання нової заяви.

8. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступатимуть на перший курс будуть зараховуватись бали сертифіката ЗНО з української мови та літератури (перший предмет), математики або історії України за вибором вищого навчального закладу (другий предмет) та загальноосвітнього предмету, з якого проводиться ЗНО (вищий навчальний заклад може передбачити право вступника на вибір з двох чи трьох предметів), або творчого конкурсу (третій предмет).

9. Вищі навчальні заклади у 2017 році зможуть самостійно визначати мінімальне значення кількості балів сертифікатів ЗНО, результатів вступних іспитів, творчих конкурсів, з якими абітурієнти допускатимуться до участі у конкурсі.

10. Реєстрація для участі у ЗНО розпочнеться 6 лютого і закінчиться 17 березня 2017 року. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня по 16 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 25 травня, англійської мови - 29 травня, математики - 31 травня, історії України - 2 червня, російської мови - 6 червня, біології - 8 червня, географії - 12 червня, фізики - 14 червня, хімії - 16 червня.

11. Зарахування вступників на програми підготовки бакалаврів відбувається за державним замовленням не пізніше 12:00 7 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 30 вересня.

12. До 10 січня 2017 вузи, які претендують на отримання місць за державним замовленням на підготовку бакалаврів, повинні затвердити правила прийому і подати їх до Єдиної бази для верифікації переліку спеціальностей і узгодження державним замовником мінімальних і максимальних обсягів держзамовлення.