Профорієнтаційна лекція для учнів Кременчуцького ВПУ № 7

11.02.21 в Кременчуцькоу ВПУ №7  викладачами  кафедри ОПЦПБ Сукачем С.В., Рєзніком Д.В.,Ченчевою О.А. та студентами що закінчили данний навчальний заклад для учнів 3го та  4го курсів різних напрявів провели профорієнтаційну лекцію. В ході якої Рєзнік Д.В. як відповідальний секретар приймальної комісії розповів про університет, особливості вступу та спеціальностей за якими навчаються в КрНУ. Сукач С.В. розповів про можливості що відкриваються для людей що мають дипломи різних спеціальностей, а також розповів про переваги навчання на спеціальності 263 - Цивільна безпека.  Ченчева О.А. в свою чергу провела інструктаж з надання першої допомоги на спеціальному навчальному маненекені, аналогів якому в навчальних закладів Кременчука немає, кожен охочий міг спробувати свої навички в реанімації людини.

Невизначено