Профорієнтаційний захід в Кременчуцькому медичному коледжі імені В. І. Литвиненка

16.01.2020 року о 1300 годині відбулася зустріч представників приймальної комісії КрНУ, викладачів кафедри ОПЦПБ з випускниками Кременчуцького медичного коледжу імені В. І. Литвиненка. У ході зустрічі виступив відповідальний секретар приймальної комісії КрНУ, к.т.н., доц. кафедри ОПЦПБ Д. В. Рєзнік, який ознайомив випускників коледжу з особливостями вступу до ЗВО у 2020 році.

Завідувач кафедри ОПЦПБ д.т.н., проф.  С. В. Сукач розповів про спеціальність 263 «Цивільна безпека» і особливості підготовки фахівців цієї спеціальності. Було окреслено перспективи законодавчих змін у галузі охорони праці, зокрема, ця галузь набула вагомої медичної складової у зв’язку з прийняттям Україною міжнародного стандарту ISO 45001:2018 «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці».

Випускники коледжу були ознайомлені з тематиками профільних наукових проблем кафедри ОПЦПБ, які досліджуються викладачами разом із студентами. Зокрема, розробка захисного спецодягу від низькочастотного електромагнітного випромінювання на робочих місцях у промисловості.  Було продемонстровано деякі прилади для вимірювання напруженості електромагнітного поля робочого середовища, джерелом якого є різноманітні електричні пристрої (електродвигуни, мікрохвильові печі, комп’ютери, мобільні телефони).

Викладачі кафедри відповіли на запитання випускників коледжу.