Виїзні практичні та лабораторні заняття студентів групи ЦБ-18-1 з дисципліни «Пожежна безпека виробництв» на 2 ДПРЗ Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС

Продовжується співпраця кафедри ОПЦПБ КрНУ з Кременчуцьким МРУ ГУ ДСНС України у Полтавській області, в рамках якої 12.03.2020 року на базі другої частини державного пожежно-рятувального загіну Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС, асистентом кафедри Бредун Ю.М. та інспектором відділу цивільного захисту Сахно Ю.П. були проведені перші  три заняття для студентів КрНУ спеціальності «Цивільна безпека» з циклу практичної підготовки із навчальної дисципліни  «Пожежна безпека виробництв». Виконані практичні та лабораторні роботи: «Тактико-технічні можливості основних та спеціальних пожежних автомобілів, які є на озброєнні пожежної частини, порядок їх експлуатації та утримання», «Застосування установок пожежної автоматики», «Вимоги до інструкцій про заходи пожежної безпеки».

Невизначено