Виїзне практичне заняття студентів 1, 3 курсів зі спеціальності «Цивільна безпека» на ПРАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»

Для забезпечення високої якості практичної підготовки фахівців, формування професійних компетенцій у галузі охорони праці на підприємстві з підвищеними виробничими небезпеками, 25 квітня 2019 року студенти груп ЦБ-18-1 та ЦБ-16-1 відвідали відділ охорони праці підприємства. Студентам продемонстрували навчальний фільм про роботу підприємства, прочитали лекцію щодо особливостей організації роботи відділу охорони праці. Особливу увагу було приділено проблемі управління виробничими ризиками на різних ланках роботи ГЗК, таких як: вибухові роботи в кар’єрі, автоперевезення рудної сировини, переробка руд та їх збагачення, транспортування пустої породи.

Дякуємо співробітникам відділу охорони праці за захоплююче та пізнавальне практичне заняття!