Виїзне практичне заняття студентів 2-3 курсів спеціальності «Цивільна безпека» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на ПАТ "Укртатнафта"

З метою формування практичних навичок і компетенції з питань охорони праці та забезпечення вибухової і пожежної безпеки в умовах нафтохімічного виробництва 16 листопада студенти груп ЦБ-16-1 та ЦБ-17-1 відвідали ПАТ «Укртатнафта».

Керівник аварійно-рятувальної служби Надточий В.В. провів практичні заняття з:

• контролю та моніторингу забруднення повітряного середовища з використанням сучасних приладів виміру;
  • наданні першої долікарської допомоги потерпілим.

Крім того студенти відвідали промислові установці з переробки нафтопродуктів, де начальник установки Отрезний Д.В. детально ознайомив та практичне показав порядок виконання газонебезпечних робіт.

Кафедра висловлює велику подяку керівництву відділу Охорони праці ПАТ «Укртатнафта» Остапенко М.О. та Марцинишину Ю.С. за організацію багатопланової пізнавальної практичної екскурсії.