ДСНС

Робоча зустріч науково-педагогічних працівників КрНУ з начальником Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області

16 червня 2021 відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників Кременчуцького національного університету з начальником Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області полковником Геращенко Сергієм Миколайовичем. В рамках зустрічі було обговорено проєкт оновленої освітньо-професійної програми зі спеціальності 263 Цивільна безпека. Після конструктивної роботи над ОПП завідувач кафедри професор Сукач С.В.

Невизначено
Теги: 

Візит викладачів кафедри ОПЦПБ до ГУ ДСНС України у Полтавський області

Викладачі кафедри ОПЦПБ були запрошені до ГУ ДСНС України у Полтавській області для отримання посвідчень членів ГО «Асоціації цивільного захисту».

Невизначено

Лекція з дисципліни Організація та технічне забезпечення аварійно-рятувальних робіт

У суботу 19 вересня старшим викладачем кафедри ОПЦПБ майором ДСНС м. Полтава Головачем Леонідом Вячеславовичем для студентів 3 курсу групи ЦБ-18-1 була проведена лекція на тему: «Організація аварійно-рятувальних робіт».  Де було обговорено про такі поняття як безпека людини, екологічна безпека та надзвичайна ситуація.

Українська