КрНУ

Робоча зустріч науково-педагогічних працівників КрНУ з начальником Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області

16 червня 2021 відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників Кременчуцького національного університету з начальником Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області полковником Геращенко Сергієм Миколайовичем. В рамках зустрічі було обговорено проєкт оновленої освітньо-професійної програми зі спеціальності 263 Цивільна безпека. Після конструктивної роботи над ОПП завідувач кафедри професор Сукач С.В.

Невизначено
Теги: 

Виїзне практичне заняття групи ЦБ-17-1

16 лютого в академічної групи ЦБ-17-1 було виїзне практичне заняття з предмету "Організація наглядової діяльності в галузі охорони праці". Разом з лектором Цибульник Нінель Несторівною група брала участь в прийнятті пожежної сигналізації, що була встановлена в гуртожитках №1 і №3.

Українська

Використання сучасних технологій у навчанні з дисципліни "Медицина надзвичайних ситуацій та катастроф"

Сьогодні на практичному занятті з дисципліни "Медицина надзвичайних ситуацій та катастроф" для групи ЦБс-20-1 викладачка кафедри Ольга Олександрівна Ченчева розповіла та на практиці показала на тренувальному манекені нового покоління як правильно проводити реанімаційні дії потерпілому. Кожен студент повинен був власноруч провести реаніаційні дії для отримання оцінки за практичне заняття.

 

Невизначено

Профорієнтаційна лекція для учнів Кременчуцького ВПУ № 7

11.02.21 в Кременчуцькоу ВПУ №7  викладачами  кафедри ОПЦПБ Сукачем С.В., Рєзніком Д.В.,Ченчевою О.А. та студентами що закінчили данний навчальний заклад для учнів 3го та  4го курсів різних напрявів провели профорієнтаційну лекцію. В ході якої Рєзнік Д.В. як відповідальний секретар приймальної комісії розповів про університет, особливості вступу та спеціальностей за якими навчаються в КрНУ. Сукач С.В.

Невизначено