ОПЦПБ

Вітаємо випускників кафедри ОПЦПБ!

Вітаємо наших випускників з успішним складанням державного іспиту!

Вітальне слово та найкращі побажання студенти отримали від голови ДЕК Геращенка С.М. (начальника Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області).

Колектив кафедри бажає Вам шановні випускники міцного здоров’я, найшвидшого працевлаштування та кар’єрного зростання!

Невизначено

На кафедрі ОПЦПБ відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами

2 червня на кафедрі ОПЦПБ відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами, представниками незалежних кременчуцьких ЗМІ та нашими партнерами із Польщі ( Вища школа менеджменту охорони праці у Катовіце). В рамках зустрічі було обговорено сучасний стан галузі, перспективи працевлаштування випускників КрНУ за спеціальністю 263 та можливість подвійного дипломування. Представник стейкхолдерів-роботодавців Гринюк Віталій (Управління Держпраці у Полтавській області) дав позитивну оцінку рівню забезпечення якості освіти на освітній програмі «Цивільна безпека».

Невизначено

Візит викладачів кафедри ОПЦПБ до ГУ ДСНС України у Полтавський області

Викладачі кафедри ОПЦПБ були запрошені до ГУ ДСНС України у Полтавській області для отримання посвідчень членів ГО «Асоціації цивільного захисту».

Невизначено

Використання сучасних технологій у навчанні з дисципліни "Медицина надзвичайних ситуацій та катастроф"

Сьогодні на практичному занятті з дисципліни "Медицина надзвичайних ситуацій та катастроф" для групи ЦБс-20-1 викладачка кафедри Ольга Олександрівна Ченчева розповіла та на практиці показала на тренувальному манекені нового покоління як правильно проводити реанімаційні дії потерпілому. Кожен студент повинен був власноруч провести реаніаційні дії для отримання оцінки за практичне заняття.

 

Невизначено

Профорієнтаційна лекція для учнів Кременчуцького ВПУ № 7

11.02.21 в Кременчуцькоу ВПУ №7  викладачами  кафедри ОПЦПБ Сукачем С.В., Рєзніком Д.В.,Ченчевою О.А. та студентами що закінчили данний навчальний заклад для учнів 3го та  4го курсів різних напрявів провели профорієнтаційну лекцію. В ході якої Рєзнік Д.В. як відповідальний секретар приймальної комісії розповів про університет, особливості вступу та спеціальностей за якими навчаються в КрНУ. Сукач С.В.

Невизначено

Профорієнтаційна лекція для студентів коледжу КрНУ

Сьогодні  10.02.21 в коледжі КрНУ викладачами кафедри ОПЦПБ Рєзніком Д.В. та Ченчевою О.А. для студентів 2го курсу проведено профорієнтаційну лекцію. В ході якої Рєзнік Д.В. як відповідальний секретар приймальної комісії розповів про університет, особливості вступу та спеціальностей за якими навчаються в КрНУ. Ченчева О.А. в свою чергу провела інструктаж з надання першої допомоги на спеціальному навчальному маненекені, аналогів якому в навчальних закладів Кременчука немає, та розповіла про спеціальність 263 - Цивільна безпека.

Українська

Кафедра ОПЦПБ вітає студента Нечаєва Леоніда Миколайовича з високою нагородою

Кафедра ОПЦПБ вітає студента групи  ЦБ-18-1з Нечаєва Леоніда Миколайовича з високою нагородою медаллю "Захиснику Вітчизни". Персонал кафедри вітає Леоніда Миколайовича та зичить йому міцного здоров'я, наснаги та всього самого кращого!

Невизначено

Привітання з успішним проходженням акредитації

Вітаємо викладачів та студентів кафедри ОПЦПБ з успішним проходженням акредитації освітньо-професійної програми "Цивільна безпека" першого (бакалаврського) рівня. Бажаємо великих наукових здобутків у майбутньому. 

Невизначено

Практичне заняття студентів групи ЦБ-17-1 з дисципліни Захист у надзвичайних ситуаціях

У суботу 3 жовтня для студентів 4го курсу було проведено практичне заняття з дисциліни "Захист у надзвичайних ситуаціях". Де старший викладач, полковник Геращенко С.М. та інспектор відділу цивільного захисту Сахно Ю.П. продемонстрували роботу та навчили студентів як користуватися засобами індивідуального захисту, а також приладом "Терра", приборами радіо- та хімічної розвідки. 

Українська
Теги: 

Сторінки