ОПЦПБ

Кафедра ОПЦПБ вітає студента Нечаєва Леоніда Миколайовича з високою нагородою

Кафедра ОПЦПБ вітає студента групи  ЦБ-18-1з Нечаєва Леоніда Миколайовича з високою нагородою медаллю "Захиснику Вітчизни". Персонал кафедри вітає Леоніда Миколайовича та зичить йому міцного здоров'я, наснаги та всього самого кращого!

Невизначено

Привітання з успішним проходженням акредитації

Вітаємо викладачів та студентів кафедри ОПЦПБ з успішним проходженням акредитації освітньо-професійної програми "Цивільна безпека" першого (бакалаврського) рівня. Бажаємо великих наукових здобутків у майбутньому. 

Невизначено

Практичне заняття студентів групи ЦБ-17-1 з дисципліни Захист у надзвичайних ситуаціях

У суботу 3 жовтня для студентів 4го курсу було проведено практичне заняття з дисциліни "Захист у надзвичайних ситуаціях". Де старший викладач, полковник Геращенко С.М. та інспектор відділу цивільного захисту Сахно Ю.П. продемонстрували роботу та навчили студентів як користуватися засобами індивідуального захисту, а також приладом "Терра", приборами радіо- та хімічної розвідки. 

Українська
Теги: 

Лекція з дисципліни Організація та технічне забезпечення аварійно-рятувальних робіт

У суботу 19 вересня старшим викладачем кафедри ОПЦПБ майором ДСНС м. Полтава Головачем Леонідом Вячеславовичем для студентів 3 курсу групи ЦБ-18-1 була проведена лекція на тему: «Організація аварійно-рятувальних робіт».  Де було обговорено про такі поняття як безпека людини, екологічна безпека та надзвичайна ситуація.

Українська